Faturalı Hatta Kredi İşlemi; Direkt bir Kredi Uygulaması değildir, Operatör firmaları banka değildir,
Bu yol ile cihaz kredisi kullanarak(telefon bozdurma işlemi) nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Operatör firmalarına kesinlikle faturalı hatta kredi uygulaması varmı diye bir soru yöneltmeniz kesinlikle yanlış anlaşılacak bir durumdur. Operatör firmaları sadece size cihaz satmaktan sorumludur. Nakit ihtiyaçlarınıza dair soruları biz ve bizim gibi firmalara yöneltmeniz doğru olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Sistemi, faturaya ek telefon alımı-satımı (bozulum) işlemidir. Kesinlikle bu işleri yapan firmalara sizlerden ÖN ÖDEME KESİNLİKLE İSTEMEZ. İsteyen kişiler kesinlikle art niyetli dolandırıcı kimselerdir.

Bu sistemde bilinmesi gerekir ki işlemin yapılabilmesi için ortada bir operatöre bağlı bayinin olması gerekir, bu süreçte bayinin üstlendiği iş telefon satış işlemidir, biz ve bizler gibi firmalar işin telefon alımı kısmında yer almakta, size cihaz ücretini ödemektedir. Bu yüzdende kimse size 1-2 cihaz ödemesi için kendi bayisini riske atmaz.

DOLANDIRILMA durumu ile karşılaşabilmeniz için bizim müşterilerimizden duyduğumuz devamlı şikayet aldığımız konular sırasıyla, Müşterilere cazip fiyat ve taksit imkanı sunulup, kişinin bulunduğu il dışına işlem için çağrılması gelemediği taktirde komisyon adı altında önden para isteyerek,
müşterileri mağdur etmeye yönelik çalışmalardır.

Faturalı Hattını Düzenli bir şekilde ödeyen ve başka operatörlere borcu bulunmayan, Türk Telekom operatöründe en az 1 sene, Vodafone operatöründe en az 8 ay, operatöründe de en az 8 ay, faturalı hat kullanmış sadece hat sahipleri başvuruda bulunabilir ve cihaz alışveriş puanı bulunması durumunda faydalanabilir. Faturasız hat sahipleri bu işlemlerden şimdilik yararlanamamaktadır.

Aynı Gün Sonuç alabileceğiniz, Aynı Gün Nakit ihtiyacınızı giderebileceğiniz pratik bir yöntemdir. Bankalar ile arası iyi olmayanlara, Alternatif olarak nakit sağlayabilecekleri bir yöntemdir. Çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu esnek olup, ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz bir yoldur.

Faturalı Hatlara Kredi Limiti bağlı olunan puana göre 10000 TL kadar sağlanabilmekte ama çoğunlukla 5000 TL kadar faturaya nakit sağlanmaktadır genel olarak. Taksitlendirme devamlı olarak değişmekte olup güncel şartlara bakıldığında faturalı hatta kredi sisteminde 3-6-12 ay taksitlendirme mevcuttur.

Siz direkt bir banka kredisi kullanmadığınız gibi, bu işlemlerde bir ürün alıp satmış oluyorsunuz, haliyle ülkemizde alınan satılan ürünlerde vergi söz konusudur, cihazın KDV’si, cihazın vade farkı, cihazın bozulumu vergileri derken ödemeler bankaya kıyasen 2 katına yakın olmaktadır.

İstanbul, Ankara, Kocaeli, Adıyaman ve birçok ilde çalışmalarımız mevcuttur, gerekse dijitalleşen bu dünyada online hizmette verebilmekteyiz, duruma bağlı olarak.

Tecrübelerimiz ve sektörde geçirdiğimiz yıllara nazaran en doğru ve hızlı işlemi siz müşterimize sağlamakta ve Nakit ihtiyaçlarınız için Danışmanlık yapmaktayız.